..ღ..ღ.Hepsi Fan Club..ღ ..ღ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..ღ..ღ.Hepsi Fan Club..ღ ..ღ

Grup Hepsi Fan Club Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Oğlak burcu

YazarMesaj
PreNSeS~..*
Adminstarator
Adminstarator
PreNSeS~..*

Hangi Takımlısınız? : Galatasaray
Burcunuz? : Başak
Rep Puanınız : 9000000

Oğlak burcu Empty
MesajKonu: Oğlak burcu   Oğlak burcu EmptyC.tesi Kas. 15, 2008 7:39 pm

Ruhsal durum : Mayıs ayı senin için yeni bir dönemin başlangıç olabilir. Hayatın yoğun bir değişim sürecinden geçiyor. Bu süreç seni olgunlaştırıyor ama sen belki zaman zaman zor geçtiğini düşünüyorsun. Rahu ve Ketu gölge gezegenleri bu ay 5 Mayıs’da ev değiştiriyorlar. Rahu senin beşinci evine gelirken Ketu da yedinci eve geçecekler. Kadersel anlamda hayatında değişimler yaşayacağın bir yıl olabilir. Önünde bir sene sürecek olan bu devre seni hayata çok yoğun maddesel yaklaştırabilir. Hayattan çok şey elde etmek isteyebilirsin. Bu devrede ilişkiler ikinci planda kalabilir. Daha çok kendini önemseyeceğin bir zaman dilimi yaşayacaksın. Yükselen burcun yöneticisi Saturn ise değişimler evi olarak bilinen sekizinci evde daha uzun süre kalacak ve değişimleri hızlandıracak. Bu ay gerginliklere kapılmamaya dikkat etmelisin . İlişkiler evindeki Mars çevrendeki insanlarla gereksiz tartışmalar yaratabilir. İç dünyandaki mutluluk düzeyi bu ay fena sayılmaz. Kendi iç dünyanı güçlü yaşıyorsun.

Aşk hayatı ve evlilik : Aşk hayatı bu ay ve hatta önümüzdeki bir yıl boyunca bir miktar geri plana itilecek gibi gözüküyor. Evlilik evi olarak kabul edilen yedinci eve bu ayın 5’inde geçecek olan Ketu bu konuda isteksizlik verebilir. Ketu aşk hayatında mutluluk veren bir gezegen sayılmaz. Bu ay yedinci evdeki Mars eşinle ya da ilişkilerinde tartışmalara ve gerginliklere yol açabilir. Herşeye rağmen Venüs’ün durumu bu ay hiç de fena değil. Ayın 20’sine kadar iç dünyanı ve ilgi alanlarını temsil eden dördüncü evden geçen Venüs daha sonra romantizmi ifade eden beşinci eve geçecek. Platonik aşklar bu dönemde karşına çıkabilir.

Sağlık : Sağlık alanında bu ay kendine dikkat etmen gerekiyor. Sağlık evinin yöneticisi Merkür bu ayın tamamını beşinci evden transit yaparak geçirecek. Beşinci ev midemizi temsil eder. Bu yüzden bu ay mide bölgesine dikkat etmen gerekiyor. Ayın ikinci yarısında Merkür’ün yanına gelecek olan Güneş ve Venüs de Merkür’le kavuşum yapacakları için sağlık açısından genel olarak etkilenebilirler ve genel olarak fizyolojini olumsuz etkileyebilirler. Yedinci eve baktığımız zaman ise bu ay burdan transit yapan Mars gezegenini görüyoruz. Mars üreme organlarına ve göbek altı bölgesine hassasiyet verebilir.

Meslek : Meslek hayatında bu ay güzel etkiler var. Meslek evinin yöneticisi Venüs ayın ilk 20 günü senin iç dünyanı temsil eden dördüncü evinden transit yaparak geçirecek. Bu transit olumlu bir evde gerçekleştiği için meslek hayatında sana başarı getirecek. Aynı zamanda senin bu sürede iş hayatına ilgi göstereceğini ifade ediyor. Venüs’le beraber ayın büyük bölümünde beraber olan Güneş işletmecilere de başarı getirecektir. Ancak Güneş sekizinci ev gibi değişimleri temsil eden evin yöneticisi olarak da Venüs’le beraber. Bu durumda bu ay iş ortamında gerek yöntem gerek yapılan iş anlamında değişiklikler beklenebilir. Ayın son haftalarında Venüs’ün beşinci eve geçmesiyle işinde yaratıcılığını daha fazla kullanabilirsin. Aynı zamanda ayın son haftasına doğru iş hayatında büyük canlanma ve hareketlilik yaşayabilirisin. 5 Mayıs’dan sonra yükselen burcuna geçecek olan Rahu seni hayatın maddi yönlerine döndürecek ve önümüzdeki yıl hırs ve çalışmayla geçebilir.

Maddi imkanlar : Genel yatırımlarda ve birikimlerde çok mutlu bir devre olmayabilir. Servet evine baktığımız zaman 5 Mayıs’da Rahu’nun burdan ayrıldığını görüyoruz. Servet evinin yöneticisi Saturn ise uzun süredir sekizinci ev gibi maddi etkileri desteklemeyen bir evde. Bu evde daha uzun süre de kalacak.Ancak gelir konusunda iyi bir ay olduğunu söyleyebiliriz. Onbirinci evin yöneticisi Mars bu ayı yedinci evde geçirecek. Yedinci ev eşle ilgili konularda sana kazanç getirebileceği gibi ticaretten kazanç elde durumu da olabilir. Ancak 5 Mayıs’tan sonra Mars’ın yanına gelecek olan Ketu bu geliri elde etmen konusunda sana pek de yardımcı olan bir gezegen değil.

Eğitim : Ben bu ayki eğitim alanındaki etkileri beğendim. Genel bilgi ve eğitim evine baktığımız zaman bu ay burda yerleşmiş Merkür gezegenini görüyoruz. Merkür bilgiyi temsil eder ve bu evde olması senin için büyük bir şans. Eğitim konusunu bu ay yüksek başarıyla yaşayabilirsin. Aynı zamanda ileri eğitim, temsil eden dokuzuncu evin yöneticisi olarak da Merkür beşinci evde bulunuyor yani bir bakıma etkiler katmerleniyor ve gücü artıyor. Ayın son haftalarına doğru Venüs de beşinci eve kendi evi olan Boğa burcuna Merkür’ün yanına gelerek eğitim alanında sana üstün başarı verebilecek. Ancak 26 Mayıs’dan sonra Merkür geri dönmeye başlayacak ve eğitim konusunda alacağın önemli kararları o tarihten sonraya bırakmamalısın.

Çocuklarla ilişkiler : Bu yıl boyunca çocukları genel anlamda temsil eden Jupiter gezegeni onikinci evden transit yapıyor. Bu transit kısmen çocuklarla arana mesafe getirebilir. Ama bu ayın etkilerine bakacak olursak çok olumlu gezegen yerleşimleri görüyoruz. Çocuklar evinin yöneticisi Venüs ayın 20’sine kadar dördüncü evinde geçecek ve bu transit sizi birbirinize çok yaklaştıracak. Ayın 20’sinden sonra ise Venüs’ün çocuklar evine geçmesiyle çocukların hayatın her alanında kendilerini daha başarılı ve iyi hissedecek. Çocuklar adına güzel bir ay.

Manevi hayat : Manevi hayat anlamında da olumlu bir ay olarak düşünebiliriz. Dokuzuncu ev ruhsal gelişmeyi simgeler. Bu evin yöneticisi Merkür ayı beşinci evde geçirecek. Beşinci ve dokuzuncu evler birbilerini destekleyen evlerdir. Bu dönem manevi konularda hem öğrenerek hem de kendini geliştirerek geçireceğini düşünebiliriz. Üstelik ayın 20’sinden sonra Venüs’ün de Merkür’ün yanına gelmesiyle ruhsal gelişim konusunda daha çok bilgi yönünde gelişme beklenebilir.
https://hepsihayrancilar.yetkin-forum.com

Oğlak burcu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yay burcu..
» Koç Burcu
» Terazi burcu
» Yengec burcu
» boga Burcu